-20%
, ,

Bormashin shpejtsia 0-3000 min 1 kok 10 mm.

Disponueshmëria:

Ka stok


56.00  70.00 

Ka stok

Krahasoni

Një burmashine me cilësi të lartë GRAPHITE me shpejtësi të lartë me fuqi 400 W, e projektuar kryesisht për shpime në dru. Burmashina ka aftësinë për të ndryshuar drejtimin e rrotullimit të kokës, shpejtësia maksimale e rrotullimit është 3000 rpm. Transmetimi me dy faza siguron shpime me më shumë çift rrotulluese. Dizajni ergonomik i fortë, pesha e vogël e pajisjes dhe një kordë e gjatë energjie do ta bëjnë më të lehtë punën në vende të vështira për t’u arritur. Funksioni i bllokimit të kalimit gjithashtu do ta bëjë më të lehtë punën në kushte të vështira, duke ju dhënë mundësinë e punës së vazhdueshme me një shpejtësi të vazhdueshme dhe mundësinë e rrotullimit të rregullimit të shpejtësisë me shkallën e presionit të kalimit. Për të rritur komoditetin e punës, Burmashina është e pajisur me një goditje të veçantë për varjen në rrip, është gjithashtu e mundur montimi i veglës së fuqisë në një platformë shpimi.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Bormashin shpejtsia 0-3000 min 1 kok 10 mm.”

Nuk ka ende komente.