Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Bormashine dore GRAPHITE SDS +900W,BMC

Kodi i produktit: 
PM_5HNDOR5J

136.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Stërvitje çekiçi profesionist me katër funksione SDS + GRAPHITE PRO (ref. 59GP501) me fuqi 900W, shpim, shpim çekiç, shpim daltë dhe mundësinë e rregullimit pa hap të këndit të daltës.

Fuqia e lartë lejon që çekiçi rrotullues të hapë vrima me diametër deri në 30 mm në beton dhe tulla, 30 mm në dru dhe 13 mm në çelik. Shpejtësia maksimale e rrotullimit është 1000 rpm dhe shpejtësia maksimale e goditjes është 5000 rrahje në minutë.

Dizajni i veçantë i ndërprerësit siguron fuqi të plotë në kthesat majtas dhe djathtas. Shpejtësia e rrotullimit rregullohet nga shkalla e presionit në butonin e ndërprerësit. Çelësi gjithashtu ka një buton bllokimi për funksionim të vazhdueshëm. Energjia e ndikimit është 3.2J. Doreza me sistemin "kliko" lejon instalimin e shpejtë të stërvitjes. Seti përfshin dy bit stërvitje SDS +, një daltë të sheshtë SDS +, një bllokim stërvitje me një përshtatës, yndyrë gisht, një leckë dhe një kuti transporti.

Fuqia 900 W

Tipi i stërvitjes SDS Plus

Energjia e ndikimit 3.4 J

Numri i funksioneve 4 copë

Diametri maksimal i shpimit në dru 30 mm

Diametri maksimal i shpimit në metal 13 mm

Diametri maksimal i shpimit në beton 30 mm

Furnizimi me tension 230V ~ 50Hz

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit