Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Brusalic 1200W,DISK 125X22.2MM

Kodi i produktit: 
PM_8YDADCF6

74.99 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Blues këndi GRAPHITE i një kategorie të lartë me një motor të fuqishëm 1200 W, i projektuar për prerjen, bluarjen dhe lustrimin e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Disk bluarje me një diametër prej 125 mm. Pajisja me dy duar, falë formës së saj ergonomike dhe ekuilibrit të saktë, siguron komoditet të lartë në punë.

Doreza kryesore me një kapak kundër rrëshqitjes dhe doreza shtesë me një fiksim me tre pozicione sigurojnë një punë të rehatshme për njerëzit e djathtë dhe të majtë. Për siguri, mulli është i pajisur me një buton që parandalon ndezjen aksidentale.

Rregullimi i duhur i ventilimeve parandalon mbinxehjen e motorit. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 9300 rrotullime në minutë. Përveç kësaj, mulli është i pajisur me një kabllo elektrike të gjatë fleksibël, të mbuluar me gome të fortë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Brusalic 1200W,DISK 125X22.2MM”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit