Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Brusalic 2350W,disc 230x22.2mm

Kodi i produktit: 
PM_A7K1726J

116.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Blues këndi GRAPHITE i një klase të lartë me një motor të fuqishëm 2350 W, i projektuar për prerjen, bluarjen dhe lustrimin e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Disk bluarje me një diametër 230 mm. Pajisja, falë formës së saj ergonomike dhe ekuilibrit të saktë, siguron komoditet të lartë në punë. Doreza kryesore me një mbivendosje kundër rrëshqitjes dhe doreza shtesë me një fiksim me tre pozicione sigurojnë punë të rehatshme për njerëzit e djathtë dhe të majtë.

Për siguri, mulli është i pajisur me një buton me dy hapa që parandalon aktivizimin aksidental dhe një buton i bllokimit të gishtit që nuk del nga strehimi. Rregullimi i duhur i ventilimeve parandalon mbinxehjen e motorit. Strehimi i ingranazheve i bërë nga aliazh alumini shpërndan në mënyrë të përsosur nxehtësinë dhe gjithashtu forcon strukturën. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 6,500 rrotullime në minutë. Furçat mund të zëvendësohen nga jashtë. Përveç kësaj, mulli është i pajisur me një kabllo elektrike të gjatë fleksibël, të mbuluar me gome të fortë. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE.

Szlifierka kątowa Graphite o mocy 2350W

Fuqia: 2350 W

Tensioni: 230V 50Hz

Lloji i dorezës: M14

Diametri i thirrjes: 230 mm

Gjatësia e kabllit: 3 m

Pesha: 4.8 kg

Numri i revolucioneve: 6500 min

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit