Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Brusalic 2400 W, 230 mm Graphite PRO

Kodi i produktit: 
PM_N9XPTL9Z

149.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mulli këndor profesional Graphite pro 59GP004 me motor 2400 W, i projektuar për prerjen,bluarjen dhe lustrimin e materialeve me struktura dhe fortësi të ndryshme.Mulli këndor është i pajisur me një sistem zëvendësimi të rrotave bluarëse pa mjete.Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 6500 rpm.Diametri i rrotave të bluarjes është 230 mm.Falë formës së tij ergonomike (strehim shumë i hollë) dhe ekuilibrit të saktë, mjeti ofron komoditet të lartë në punë madje edhe me funksionimin me një dorë.Dizajni i mulliit të këndit lejon rregullimin e lehtë të këndit të anës së rrotës.Për arsye sigurie, mulli është i pajisur me një çelës me dy fazai cili parandalon që vegla të fillojë aksidentalisht dhe një çelës i bllokimit të gishtit që nuk del nga mbajtësi i veglës.Vendosja e duhur e shfryrjeve mbron nga mbinxehja e motorit.

Të dhëna teknike:

Fuqia nominale: 2400W

Tensioni: 230V / 50Hz

Shpejtësia pa ngarkesë: 6500 min-1

Maks. diametri i diskut:230 mm

Vrima eboshtit: 22,2 mm

Fije bosht: M14

PërmasatII(LxH): 485x140 mm

Pesha: 6 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Brusalic 2400 W, 230 mm Graphite PRO”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit