Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Brusalic 750W, 115 mm

Kodi i produktit: 
PM_NNX724J1

60.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Brusalic 750W me cilësi të lartë, i projektuar për prerjen, bluarjen dhe lustrimin e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 12000 rpm. Diametri i rrotave bluarje 115 mm. Pajisja falë formës së saj ergonomike (strehim shumë i ngushtë) dhe ekuilibrit të saktë siguron komoditet të lartë në punë - madje edhe me një dorë. Rregullimi i duhur i vrimave të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorit. Eshte e mundur të bashkëngjitni dorezën anësore në dy pozicione. Përveç kësaj, mulli është i pajisur me një kabllo elektrike të gjatë fleksibël, të mbuluar me gome të fortë.

Fuqia: 750 W

Tensioni: 230V ~ 50Hz

Diametri i diskut: 115mm

Rrotullimet për min: 12000 rpm

Gjatësia e kabllos: 2m

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit