, ,

Brusha karboni 59G062

Disponueshmëria:

Ka stok


6.60 

Ka stok

Krahasoni

Brusha / 59G062-4GRAPHITE është një gamë e gjerë mjetesh elektrike dhe pajisje shtesë me cilësi të lartë për garancinë e pavarur dhe sipërmarrëse të arritjes së efekteve të dëshiruara. Këto janë produkte me një sërë veçorish optimale: të qëndrueshme, me motorë të fuqishëm, të dizajnuara ergonomikisht

SKU: PM_193A13IV Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Brusha karboni 59G062”

Nuk ka ende komente.