-19%
, ,

Bukëpjekës elektrik Sencor SBR 1040WH

Disponueshmëria:

Ka stok


94.20  115.70 

Ka stok

Krahasoni

Ekran i madh LCD dhe kapak transparent.

Programi i reçelit dhe marmeladës
10 programe të pjekjes
3 opsione të skuqjes të kores (të lehta / të mesme të errëta / të errëta)

Kohëmatësi 13 orë për caktimin e fillimit të pjekjes.
10 minuta memorie në rast të ndërprerjes së energjisë, ( buka vazhdon të piqet)
Sinjali akustik për futjen e përbërësve të tjerë që kërkojnë një kohë më të shkurtër pjekjeje.

Aksesorët shtesë : filxhan matës, lugë dhe grep çeliku për heqjen e enës.
Këmbë kundër rrëshqitjes
E sigurt për enëlarëse.