, ,

Buqetë lulesh Madame Rouge Box

Disponueshmëria:

Ka stok


44.90 

Ka stok

Krahasoni

21 fije trëndafil i kuq në kuti

Shënim: Lulet janë të pregatitura me dorë dhe mund të ndryshojnë pak nga fotografia e produktit për shkak të disponueshmërisë sezonale, luhatjes së çmimeve dhe ndryshimeve në asortimentin e floristëve.

SKU: PM_JVTD2A85 Kategori: , , Etiketa: ,