Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burgi betoni 14x450 mm, s4 type

Kodi i produktit: 
PM_W8ON2R86

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përdoret për të punuar me një stërvitje çekiçi .

Projektuar për shpimin e vrimave në beton .

Stërvitja është e pajisur me një majë karabit në formë kryqi , i cili e lejon atë të shpojë shpejt dhe me efikasitet një vrimë në copë .

Për shkak të spiralit të dyfishtë të tipit S4 , stërvitja përballon lehtësisht heqjen e pluhurit të stërvitjes , e cila thjeshton punën dhe parandalon mbinxehjen e stërvitjes .

Gjatësia : 450 mm

Guri material shpues

Lloji i kafazit : SDS +

Diametri në : 14 mm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Burgi betoni 14x450 mm, s4 type”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit