Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burgi betoni 6 x 150 mm, buterfly tip

Kodi i produktit: 
PM_OU898O8P

1.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pjesa e shpimit është bërë prej çeliku të fortë dhe të qëndrueshëm, dhe tehu i tij është i veshur me karabit të sinteruar. Falë përdorimit të materialeve të forta, stërvitja është e përkryer për të punuar në beton, murature, tulla dhe gur natyror.

Gjatësia mm 150

Diametri mm 6

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Burgi betoni 6 x 150 mm, buterfly tip”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit