Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burgi betoni SDS plus 10x110mm S4 type

Kodi i produktit: 
PM_N4F3Y2W1

1.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shpritja me çekan rrotullues Verto është menduar për punë në beton. Karakterizohet nga një diametër prej 10 mm dhe një gjatësi prej 110 mm. Falë majës së karabit, arrihet një efikasitet i lartë i vrimave të shpimit në beton. Spiralja e dyfishtë ndihmon në evakuimin e shpejtë të pluhurit gjatë varrosjes dhe parandalon mbinxehjen. Montimi i kunjit SDS-plus siguron pajtueshmëri të gjerë me marka të ndryshme të stërvitjeve shkëmbore. Stërvitja për çekanin rrotullues Verto është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, i cili garanton besueshmëri dhe jetë të gjatë shërbimi.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Burgi betoni SDS plus 10x110mm S4 type”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit