Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burmashin 710 W, 13mm,BMC+accessories

Kodi i produktit: 
PM_O47I7Z53

53.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ka funksione shpimi dhe shpimi çekani. Fuqia 710 W mundëson vrima shpimi deri në 25 mm në diametër në dru, 15 mm në beton dhe 13 mm në çelik. Stërvitja ka një çelës drejtimi rrotullimi djathtas / majtas, mundësinë e rregullimit gradual të shpejtësisë dhe bllokimin e funksionimit të vazhdueshëm. Është e pajisur me një kabllo lidhje të gjatë, e cila lejon funksionimin e lehtë të mjetit. Doreza ergonomike rrit komoditetin dhe sigurinë e punës. Dorëzohet me një dorezë anësore shtesë dhe kufizues të thellësisë së shpimit.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Burmashin 710 W, 13mm,BMC+accessories”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit