Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burmashin elektrike 650W 0-2900 rpm shpejtsi me rregullues të shpejtsis 0-45000min.

Kodi i produktit: 
PM_K3J6372H

68.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vegla elektrike ka aftësinë të rrotullojë kokën djathtas dhe majtas. Dizajni ergonomik, pesha e ulët e pajisjes dhe një kabllo e gjatë e rrymës patjetër që do të lehtësojnë punën në vende të vështira për tu arritur. Puna afatgjatë në kushte të vështira lehtësohet gjithashtu nga funksioni i kyçjes së çelësit, i cili lejon funksionimin e vazhdueshëm me një shpejtësi konstante.

Fuqia: 650W

Tensioni: 230V ~ 50Hz

Rroutillimet për min: 3000 rpm

Ndikimet për min: 0 – 45000

Pesha: 1.88 Kg

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit