Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burmashin me dridhje Verto 600W + Accessories

Kodi i produktit: 
PM_9OMYTGN1

48.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Burmashin me dridhje Verto 600W me një bllokues vetë-mbyllës 13 mm ka funksione të shpimit dhe shpimit të çekanit. Fuqia prej 600 W ju lejon të hapni vrima me një diametër deri në 23 mm në dru, 14 mm në beton dhe 10 mm në çelik. Stërvitja ka një ndërprerës të drejtimit të rrotullimit djathtas / majtas, mundësinë e rregullimit gradual të shpejtësisë dhe bllokimin e funksionimit të vazhdueshëm

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit