Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Huda Beauty Lip Strobe Posh, 4ml

Kodi i produktit: 
PM_4GW7I6T1

8.68 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vetëm një shtresë buzëkuqi i lëngshëm mat siguron një ngjyrë të pigmentuar afatgjatë që zgjat fjalë për fjalë për orë të tëra, edhe nëse jeni duke udhëtuar ose duke ngrënë një meze të lehtë. Është i papërshkueshëm nga lëvizja, rezistent ndaj puthjeve dhe rezistent ndaj jetës! Formula hidratuese është e mbushur me antioksidantë dhe një kompleks ekskluziv për të ndihmuar në ruajtjen e hidratimit të buzëve tuaja, duke i ushqyer me të vërtetë buzët dhe duke i dhënë atyre një ndjenjë të lehtë dhe të mëndafshtë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit