Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Buzëkuq Loreal C.Riche Ultra Matte 06 No Hesitation

Kodi i produktit: 
PM_MWFBGTT7

13.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buzëkuqët Color Riche Ultra Mat janë formuluar me vajra të mëndafshtë që sigurojnë hidratim intensiv për rehatinë dhe veshin gjatë gjithë ditës, ndërsa ndjehen të lehta në buzë. Një buzëkuq luksoz i formuluar me një xhel të lehtë përhapës që sjell një efekt fokusi të butë në buzë, duke i bërë buzët të duken të lëmuara dhe të matta pa një pamje të thatë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Loreal C.Riche Ultra Matte 06 No Hesitation”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit