Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Buzëkuq Loreal C.Riche Ultra Matte 07 No Shame

Kodi i produktit: 
PM_J46543CB

13.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngjyrë shumë e pigmentuar, xhel i lehtë përhapur për një përfundim të rehatshëm, ultra-mat

Mbushur me vajra esenciale

Hidratim afatgjatë dhe përfundim i rehatshëm

Përfshihen vitamina E dhe vaji i trëndafilit , të cilat parandalojnë tharjen e lëkurës dhe i bëjnë buzët të hidratuara dhe elastike. Falë vajit të shtuar të hidrogjenizuar të jojobës , struktura është e butë dhe e thjeshtë për t’u aplikuar.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Loreal C.Riche Ultra Matte 07 No Shame”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit