-16%
, ,

Buzëkuq Loreal Color Riche Satin 377 Perfect Red Lipstick

Disponueshmëria:

Ka stok


12.00  14.35 

Ka stok

Krahasoni

Është një buzëkuq hidratues, i cili ju jep një ndjesi të plotë dhe një intensitet të pakrahasueshëm të ngjyrave.

Produkti u dedikohet konsumatorëve që duan të mbajnë një buzëkuq saten, hidratues.

SKU: PM_JSYT654A Kategori: , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Loreal Color Riche Satin 377 Perfect Red Lipstick”

Nuk ka ende komente.