Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Buzëkuq Loreal Infaillible Matte 101 Lip Crayon

Kodi i produktit: 
PM_H3MMI39A

8.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Falë formulës së qëndrueshme, ajo është rezistente ndaj konsumimit dhe qëndron në buzë për shumë orë. Madhësia e vogël e bën të lehtë mbajtjen me vete.

Krijon një ngjyrë të qëndrueshme në buzë

Përmban vaj jojoba, i cili në mënyrë të përsosur hidraton dhe zbut, prandaj është një përbërës i shpeshtë i kozmetikës për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Përveç kësaj, vitamina E mbron buzët kundër humbjes së lagështisë dhe thatësisë, dhe gjithashtu ka veti anti-plakje dhe antioksiduese.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Loreal Infaillible Matte 101 Lip Crayon”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit