Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Loreal Infaillible Matte 114 Lip Crayon

Kodi i produktit: 
PM_JHP8J6ST

10.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Falë formulës së qëndrueshme, ajo është rezistente ndaj konsumimit dhe qëndron në buzë për shumë orë. Madhësia e vogël e bën të lehtë mbajtjen me vete.

  Krijon një ngjyrë të qëndrueshme në buzë

  Përmban vaj jojoba, i cili në mënyrë të përsosur hidraton dhe zbut, prandaj është një përbërës i shpeshtë i kozmetikës për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Përveç kësaj, vitamina E mbron buzët kundër humbjes së lagështisë dhe thatësisë, dhe gjithashtu ka veti anti-plakje dhe antioksiduese.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  L'Oreal

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Loreal Infaillible Matte 114 Lip Crayon”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit