, ,

Buzëkuq Magnetic Dream 252

Disponueshmëria:

Ka stok


9.00 

Ka stok

Krahasoni

Ngjyrat ikonike tërheqëse për sytë të formuluara me strukturë të pasuruar të pigmenteve lënë një prekje të matte, të butë dhe tërheqëse në buzë.

Me ngjyrën e tij intensive, të përhershme dhe strukturën e rehatshme, krijon një pamje të jashtëzakonshme mat me një prekje të vetme.

SKU: PM_UOQA8GZR Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Magnetic Dream 252”

Nuk ka ende komente.