Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Matt Wave L* L –U*Long * L Nectarin

Kodi i produktit: 
PM_F2CMBP4X

8.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Pierre Cardin Prekje kozmetike. Me produktin e kozmetikës Pierre Cardin, Makeup Matt Wave Liquid Lipstick, ju do të ndjeni tonin më të thellë të të kuqes në buzët tuaja. • Qëndrueshmëri të gjatë • Pamja mat • 15 opsione të ndryshme të hijes Kuq buzësh i lëngshëm mat dhe i përhershëm Pierre Cardin Mat me ngjyrë të fortë. Zbatohet aq lehtë sa lustruesi me strukturën e butë kremoze dhe aplikuesin fleksibël. Maturohet dhe thahet menjëherë pasi të jetë aplikuar dhe ruan qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës pa u ndjerë e rëndë. Mos i mbuloni buzët ndërsa prisni kohën e tharjes. Pastrohet lehtësisht me heqësin e përbërjes me dy faza. Testuar dermatologjikisht

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Pierre Cardin

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Matt Wave L* L –U*Long * L Nectarin”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit