, ,

Buzëkuq Matt Wave L* L –U*Long * L Nectarin

Disponueshmëria:

Ka stok


8.00 

Ka stok

Krahasoni

Pierre Cardin Prekje kozmetike. Me produktin e kozmetikës Pierre Cardin, Makeup Matt Wave Liquid Lipstick, ju do të ndjeni tonin më të thellë të të kuqes në buzët tuaja. • Qëndrueshmëri të gjatë • Pamja mat • 15 opsione të ndryshme të hijes Kuq buzësh i lëngshëm mat dhe i përhershëm Pierre Cardin Mat me ngjyrë të fortë. Zbatohet aq lehtë sa lustruesi me strukturën e butë kremoze dhe aplikuesin fleksibël. Maturohet dhe thahet menjëherë pasi të jetë aplikuar dhe ruan qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës pa u ndjerë e rëndë. Mos i mbuloni buzët ndërsa prisni kohën e tharjes. Pastrohet lehtësisht me heqësin e përbërjes me dy faza. Testuar dermatologjikisht

SKU: PM_F2CMBP4X Kategori: , , Etiketë:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Matt Wave L* L –U*Long * L Nectarin”

Nuk ka ende komente.