Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Matt Wave L*L –U*Long*L Velvet 825

Kodi i produktit: 
PM_ZD1IA97J

8.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pierre Cardin Prekje kozmetike. Me produktin e kozmetikës Pierre Cardin, Makeup Matt Wave Liquid Lipstick, ju do të ndjeni tonin më të thellë të të kuqes në buzët tuaja. • Qëndrueshmëri të gjatë • Pamja mat • 15 opsione të ndryshme të hijes Kuq buzësh i lëngshëm mat dhe i përhershëm Pierre Cardin Mat me ngjyrë të fortë. Zbatohet aq lehtë sa lustruesi me strukturën e butë kremoze dhe aplikuesin fleksibël. Maturohet dhe thahet menjëherë pasi të jetë aplikuar dhe ruan qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës pa u ndjerë e rëndë. Mos i mbuloni buzët ndërsa prisni kohën e tharjes. Pastrohet lehtësisht me heqësin e përbërjes me dy faza. Testuar dermatologjikisht

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Matt Wave L*L –U*Long*L Velvet 825”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit