Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Matte Rouge 645 Sugar Candy 645

Kodi i produktit: 
PM_A13LYYFA

9.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buzëkuq Pierre Cardin Cosmetic Mat, i cili përmban pigment intensiv, mbulon buzët tuaja plotësisht me një prekje falë strukturës së tij kremoze dhe elastike, dhe jep një pamje të butë dhe të trashë. Shtoni dritë bukurisë suaj me butësinë e toneve natyrore nudo me formulën speciale # Pierre Cardin Buzëkuqi Bare Kuq buzësh kozmetike, e cila nuk jep kurrë një ndjesi të thatësisë dhe siguron rehati maksimale gjatë gjithë ditës. Nuk zbulon defekte të buzëve dhe nuk hyn në linjat e buzëve. Mund të zbatohet lehtësisht, siguron mbulim të plotë dhe gjallëri të menjëhershme. Paraqitja mat 12 Opsione të ndryshme të hijeve Testuar dermatologjikisht. Kuq buzësh mat Pierre Cardin Cosmetics është fiksuar në buzë. Mban qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës dhe nuk ndot, pa krijuar një ndjenjë të rëndë. Për buzët mat pa të meta dhe të shkëlqyera

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Matte Rouge 645 Sugar Candy 645”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit