Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Mercury Velvet 166

Kodi i produktit: 
PM_FEQNK2RO

10.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pierre Cardin Mercury Velvet Kuq buzësh Sharmi i ngjyrave metalike emocionuese në buzë! Buzëkuqi prej kadifeje merkuri sjell ngjyra të sofistikuara dhe të theksuara në buzët tuaja me formulën e saj të pigmentuar, të përhershme dhe të butë. Me 10 ngjyrat e saj madhështore metalike mat, do të jetë me ju kur të ndiheni më të veçantat dhe më të fuqishmet.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Mercury Velvet 166”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit