Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzeqeshja E Monalizes

Kodi i produktit: 
PM_RC5GA21R

2.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Katerina Uatson, e diplomuar në Los Anxhelos, ka pranuar pozicionin e mësueses së historisë së artit në kolegjin prestigjioz “Uellslei”. Instituti femëror krenohet me traditën e tij. Katerina krenohet me të renë, ndaj përballet me sfidën.

 Ka lënë dashurinë e saj të vjetër për t’u hedhur në krahët e një jete dhe një dashurie të re. Zonjusha Uatson ka një plan: të motivojë studentet që të prekin suksesin jo vetëm me një martesë të mirë, por të zbulojnë lirinë, dashurinë dhe dijen e vërtetë. Mësuesja e re, e pavarur do të përballet edhe me ndryshimin brenda vetes. Ajo duhet të mbajë qëndrim para administratës së shkollës, duke thyer tabutë. Asgjë nuk eshte e thjeshtë për të, as vetë jeta...

          -Viti I botimit: 2006      -Faqe:230   - Autori:Deborah Chiel

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzeqeshja E Monalizes”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit