Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çajnik LAMART LT7058, 2 l, zezë

Kodi i produktit: 
PM_C4J3QZ5Z

9.50 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Çajnik LAMART LT7058, 2 l
  Çajnik qelqi i përshtatshëm për të gjitha llojet e çajrave, pijeve të çajit dhe pijeve të ftohta.
  Dorëza është bërë nga plastika e qëndrueshme. Çajniku përmban një sitë çeliku inox për çaj të lirshëm, copa frutash ose bimë çaji.
  Është i pajisur me një kapak plastik për qasje të lehtë për pastrim dhe mbushje.
  Kapaciteti: 2 l
  Përmasat: 16 cm
  Materiali: plastikë/ qelqi
  Ngjyra: E zezë

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit