Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çanta per vegla pune NEO TOOLS

Kodi i produktit: 
PM_J3EA48S4

20.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çanta e mjeteve NEO është bërë nga poliester i përforcuar dhe përmban dy xhepa të jashtëm dhe katër xhepa brenda. Ndarja kryesore e gjërë mund të ruajë shumë mjete, shumë prej të cilave mund të mbahen në mbajtëse speciale. Dhoma kryesore është e pajisur me xhep të veçantë, të sigurt për tabletë. Çanta ka kapëse anësore për një rrip për ta bërë punën më të lehtë. Të gjitha vijnë me rrip të fortë të rregullueshëm dhe dorezë mbajtëse

Gjatësia: 28.0 cm

Gjerësia: 26.5 cm

Lartësia: 3.5 cm

Pesha: 0.390 kg

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit