Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çantë dore CAMO

Kodi i produktit: 
PM_322W3G54

22.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çantë veglash CAMO e bërë nga poliester i përforcuar me 4 xhepa të jashtëm dhe 4 xhepa të brendshëm

Ndarja kryesore e gjerë mund të akomodojë shumë mjete

Një avantazh shtesë është struktura e palosshme që lehtëson punën

Çanta ka një rrip të rregullueshëm të shpatullave, dorezë mbajtëse dhe kapëse rripi për përdorim të lehtë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Çantë dore CAMO”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit