Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

ÇANTË E UDHËTIMIT DARK GREY 6207020777

Kodi i produktit: 
PM_EHPO9155

4.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çanta Udhëtuese e Palosshme falë dorezave të gjata mund të transportohet në mënyrë të qetë në shpatull dhe në dorë .

Kur nuk është në përdorim , paloseni dhe vendoseni në çantën e posaçme të kursimit .

Bërë me poliestër ka madhësi 36,5 x 18 x 32 cm .

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Ordinet & Gio Style

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “ÇANTË E UDHËTIMIT DARK GREY 6207020777”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit