Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Case Logic Çantë Krahu per Llaptop 3203991 17.3"ADVB117

Kodi i produktit: 
PM_AS139GJL

47.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Çantë e hollë dhe e strukturuar me hapësirë ruajtëse të mbushur për një kompjuter portativ deri në 17,3 inç

  Xhep me rrëshqitje të dedikuar për një tabletë 10,1 inç

  Xhep përpara i gjerë me panel organizimi për stilolapsa dhe pajisje elektronike të vogla, plus hapësirë të mjaftueshme për kabllo ngarkimi të rëndë

  Xhepi i përparmë me zinxhir të fshehur e mban telefonin të sigurt dhe të arritshëm

  Rripi i shpatullave i lëvizshëm, i mbushur rregullon për një përshtatje të personalizuar

  Doreza e sipërme e mbushur siguron një mundësi alternative të bartjes

  Rripi i bagazhit i bashkangjitet në mënyrë të sigurt këllëfi i hollë në shumicën e bagazhit

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Case Logic

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Case Logic Çantë Krahu per Llaptop 3203991 17.3"ADVB117”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit