Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çekan 1000g Neo Tools

Kodi i produktit: 
PM_339FF92L

14.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky model është menduar për montimin e vogël dhe punimet e ndërtimit.Ky material dallohet nga rezistenca e lartë ndaj lagështisë, dëmtimit mekanik dhe gjithashtu ndaj ndryshimeve të temperaturës. Doreza është e gomuar, dhe përparësia e saj shtesë është forma ergonomike, në të cilën dora përshtatet shumë mirë. Koka e këtij çekiçi është bërë nga një copë çeliku. Dimensionet e këtij modeli dhe pesha e tij janë gjithashtu të rëndësishme. Ky çekiç është i gjatë 355 mm dhe peshon 1000 gram.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

,

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit