Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çekan 800g

Kodi i produktit: 
PM_123SEOPL

10.65 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çekan TOPEX i projektuar për montime të vogla dhe punime ndërtimi. Doreza është bërë nga tekstil me fije qelqi, një material jashtëzakonisht rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimeve mekanike, gjë që është shumë e rëndësishme kur punoni në një punishte. Doreza e gomuar me një formë ergonomike e bën punën me veglën shumë të rehatshme.

Gjatësia totale e produktit: 350 mm

Pesha: 800 g

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

,

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit