Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çekan gome 58mm/450g

Kodi i produktit: 
PM_W85951OG

4.05 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çekiç gome 450g TOPEX përdoret kryesisht për ndërtimin dhe përfundimin e punimeve, sepse goma nuk dëmton materiale të brishta. Doreza është bërë prej druri me cilësi të lartë rezistente ndaj dëmtimeve mekanike, dhe falë profilit të dritës, ajo përshtatet mirë në dorë. Peshat e disponueshme janë 450 g ndërsa diametrat janë 58 mm

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

,

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit