, , , , ,

Çekan me bisht druri 2000g

Disponueshmëria:

Ka stok


15.25 

Ka stok

Krahasoni

Çekiçi prej 2 kg është projektuar për montime të vogla dhe punime ndërtimi. Doreza është bërë prej druri të fortë, hiri me forcë të lartë në thyerje, falë profilit të dritës, ajo përshtatet mirë në dorë.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Çekan me bisht druri 2000g”

Nuk ka ende komente.