, , , , ,

Çekan TOPEX 500g

Disponueshmëria:

Ka stok


10.50 

Ka stok

Krahasoni

Çekan 500 g, dorezë metalike TOPEX është e pajisur me një goditës të kombinuar, i cili ju lejon të kryeni një larmi operacionesh në punëtori. Doreza nuk rrëshqet në pëllëmbë për shkak të materialit të veçantë dhe sipërfaqes së gdhendur në gdhendje.

Gjatësia: 318 mm

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Çekan TOPEX 500g”

Nuk ka ende komente.