Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çelës gidore Yato

Kodi i produktit: 
PM_4AC7BC55

93.00 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shumëzues mekanik i çift rrotullues nga YATO. Përdoret për të rritur çift rrotulluesin e shkëputjes për lidhjet me fileto. Amplifikatori mundëson zhvidhosjen e bulonave dhe dadove të pajisura me fije të djathta dhe majtas.

Raporti 1:58 ju lejon të punoni me një çift rrotullues lirimi prej 4200 Nm.
I destinuar për industri dhe shërbime të përgjithshme mekanike.

Pesha (kg) 9.0000
Kartoni Master MC 1
Grumbulli 54

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit