, , , ,

Çeles reduktues 3/8″, 7mm, Neo

Disponueshmëria:

Ka stok


0.90 

Ka stok

Krahasoni

Koka magjike e këmbyeshme 3/8 “NEO është bërë prej çeliku të fortë vanadium kromi. Dizajni Superlock ju lejon të lëshoni vida të dëmtuara dhe gjithashtu mbron vidat nga deformimi.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Çeles reduktues 3/8″, 7mm, Neo”

Nuk ka ende komente.