Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çeles set per tepacira automjeteve 11pcs

Kodi i produktit: 
PM_Q21KR3EC

25.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Set prej 11 copë
- Kompleti heqës i prerjeve prej najloni
- Për heqjen dhe manipulimin e veshjeve të brendshme
- Përdoret: panelet e dyerve, panelet e pultit, shiritat e zbukurimit dhe aplikime të tjera të ngjashme në industrinë e automobilave, detit dhe aviacionit
- Përfshin 11 vegla speciale najloni pa shënjim, duke përfshirë çekiçin e goditjes për të përmbushur kërkesat specifike
- Furnizohet në kuti origjinale me të gjithë rrotullën e veglave të ndarjes së kanavacës të rëndë
- Material rezistent ndaj goditjeve që nuk gërvisht sipërfaqet

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit