, , , ,

Çelësa per tapacer te veturave automekanik NEO TOOLS

Disponueshmëria:

Ka stok


13.50 

Ka stok

Krahasoni

Një grup heqësish të panelit të veshjes 5 copë. Është bërë prej najloni të qëndrueshëm, i cili siguron punë me cilësi të lartë me panele me materiale të ndryshme. Mjeti nuk dëmton materialet e buta dhe e bën të lehtë heqjen e kllapave të veshjes.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Çelësa per tapacer te veturave automekanik NEO TOOLS”

Nuk ka ende komente.