Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gyp kompresori 10mmX20m

Kodi i produktit: 
PM_I3H99ZE5

33.99 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gyp profesionale me bashkime të shpejta të falsifikuara. Gyp me diametër të brendshëm 10 mm dhe gjatësi 20 metra i bërë nga PVC të përforcuar. Gypi është rezistente ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta, kështu që mund të përdoret edhe jashtë punishtes. Është një mjet i domosdoshëm në çdo punishte apo fabrikë prodhimi.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit