Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Chime Seekers

Kodi i produktit: 
PM_2VA5Q947

8.40 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Hyni në një botë mashtrimesh zanash dhe rreziku të fshehur... Kur një zanë e keqe vjedh motrën e vogël të Yanni dhe e ndërron atë me një Ndryshim, Yanni përfshihet në një garë të rrezikshme me kohën për ta kthyer atë.

Për zanat që kënaqen me truket dhe shpëtimi i saj nuk do të jetë i lehtë. Me ndihmën e kushërirës së tij, Amy, dhe Changeling-it hezitues, Yanni duhet të udhëtojë drejt pallateve goblin dhe oqeaneve të përfshira nga beteja, duke zbuluar thesare dhe sekrete të lashta gjatë rrugës. Yanni do të ketë nevojë për çdo pikë guximi dhe madje edhe disa truke të tijat, nëse dëshiron të mashtrojë zanë dhe të shpëtojë motrën e tij...

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit