Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Xhel pastrues Cleansing Gel Pierre Cardin 150ML

Kodi i produktit: 
PM_JSQYJ5J9

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Me Xhelin e Pastrimit të Fytyrës së Pierre Cardin Cosmetic, një lëkurë e butë dhe me shkëlqim është ëndrra e çdo gruaje ... Lumturia për të ndjerë ëndrrat tuaja në fytyrën tuaj është e pavlefshme! Falë formulës së saj mrekulli vi pa alkool, paraben dhe sapun, Pastrimi i fytyrës së Pierre Cardin Cosmetic Xhel pastrues do të jetë miku më i ngushtë i lëkurës suaj.M Make-up-i tani është shumë më i këndshëm me formulën e tij si xhel që largon mbetjet më të vogla të përbërjes

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Xhel pastrues Cleansing Gel Pierre Cardin 150ML”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit