Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Color Shampo Joanna Silver

Kodi i produktit: 
PM_LZTGRP56

3.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngjyra pastel e flokëve? Ide e mirë! Marka Joanna ka krijuar 4 nuanca pastel për ngjyrosjen e flokëve, të cilat mund t’i mbuloni të gjitha flokët ose vetëm majat. Ngjyra qëndron në flokë për një minimum prej 10 larjesh dhe shihet më mirë në flokët biond dhe të zbardhur. Falë faktit që shampoja është në qese, është shumë e lehtë dhe e rehatshme për t’u përdorur. Për më tepër, nuk përmban amoniak dhe oksidues.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Color Shampo Joanna Silver”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit