Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë e mençur Cordys Zoom, pink

Kodi i produktit: 
PM_7V4O34M8

32.99 

(-45%)

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një orë inteligjente për fëmijë me një ekran me prekje me ngjyra dhe shumë veçori të dobishme sigurie.

Madhësia e ekranit 1.2"
I ndjeshëm ndaj prekjes Po
Memorie e brendshme 32 GB
32 MB RAM
GPS Po
Bateria 400 mAh
Ngjyra Pink

numëruesi i hapave, mesazhe zanore dhe SMS.
Përmasat 223 x 38 x 17 mm
Pesha 41 g

3856005171927

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Modeli

Cordys

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit