-36%
, ,

D-Link USB-C Hub sa HDMI, DUB-M420

Disponueshmëria:

Ka stok


39.99  62.00 

Ka stok

Krahasoni

Hub USB-C 4-në-1 me HDMI dhe shpërndarje të energjisë DUB-M420, x2 porta SuperSpeed ​​USB 3.0 x1 HDMI, mbështet deri në rezolucion 4K X1 port USB Type-C me sinkronizimin e të dhënave dhe shpërndarjen e energjisë deri në 60 W X1 lidhës i integruar i kabllove USB Type-C Dizajn portativ, plug & play, i pajtueshëm me Mac/Windows/Linux

 

SKU: PM_UIX87LZJ Kategori: , , Etiketa: , ,