Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dara per llamarine 12",YATO

Kodi i produktit: 
PM_1E43WBG3

7.00 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gërshërë të tipit "anglez" prej çeliku S55. Nofullat e ngurtësuara me induksion deri në një fortësi prej përafërsisht 55-60 HRC, prenë në mënyrë efektive fletën e çelikut deri në 1,4 mm të trashë / çeliku të mbështjellë të ftohtë /. E pajisur me  susta lehtësisht të lëvizshme që hap dorezat dhe nofullat. Kjo e bën më të lehtë prerjen e llamarinës. Dorezat e mbuluara me mbulesa të buta. Gjatësia totale 300 mm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit