, ,

Dara per llamarine 12 Yato

Disponueshmëria:

S’ka stok


7.00 

S’ka stok

Krahasoni

Gërshërë të falsifikuara të tipit “anglisht” prej çeliku S55. Nofullat e ngurtësuara me induksion deri në një fortësi prej përafërsisht 55-60 HRC, prenë në mënyrë efektive fletën e çelikut deri në 1,4 mm të trashë / çeliku të mbështjellë të ftohtë /. E pajisur me një susta lehtësisht të lëvizshme që hap dorezat dhe nofullat. Kjo e bën më të lehtë prerjen e llamarinës. Dorezat e mbuluara me mbulesa të buta. Gjatësia totale 300 mm.

pesha (kg) 0.7920
Kartoni Master MC 12
Kutia me ngjyra AC 6
Pal 720
Materiali S55C

SKU: PM_3DR8Y31H Kategori: , , Etiketa: , ,